Alternatifbank'a ait ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi bilgilerine erişebilir, faiz oranlarını öğrenebilir, şubeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Abank Kredi Bilgilerini Görüntüle
|
Diğer Bankaların Kredilerini Ara
Abank En Popüler Kentsel Dönüşüm Kredileri
Enuygunkredi.com üzerinde popüler kredi bulunamadı.
Abank Hakkında

ABank kurumsal, Ticari ve Bireysel Bankacılık alanlarında yenilikçi vizyonu, teknolojik altyapısı ve operasyonel mükemmellik standartlarıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyor.

 

1991’den bu yana Türk bankacılık sektöründe hizmet veren ABank, 2013 yılında Katar’ın önde gelen bankalarından The Commercial Bank(Q.S.C.)’ın ana hissedar olmasıyla ulusal ve uluslararası alanda önemli bir oyuncu olma yolunda kararlılıkla ilerliyor.

 

Fitch Ratings ve Moody’s gibi uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından yapılan değerlendirme ile Türkiye’nin en yüksek kredi notuna sahip bankalarından birisi olarak tescil edilen ABank, The Commercial Bank(Q.S.C.)’ın güçlü sermaye yapısı ve Anadolu Grubu’nun Türkiye piyasalarındaki köklü uzmanlığından güç alıyor.

 

ABank, odaklı bankacılık stratejisi doğrultusunda Kurumsal, Ticari ve Bireysel Bankacılık alanındaki ürünleri ile en uygun çözümleri sunarak, müşterileri tarafından ilk tercih edilen banka olmayı hedefliyor.