Kredi Kartı

Kart Adı:
Akbank Axess Kart
Kazanç Türü:
Puan
Yıllık Ücret:
95 TL
Kart Adı:
Garanti Bonus Kart
Kazanç Türü:
Puan
Yıllık Ücret:
90 TL
Kart Adı:
Türkiye İş Bankası Maximum Kart
Kazanç Türü:
Puan
Yıllık Ücret:
59 TL
Kart Adı:
Türk Ekonomi Bankası Bonus Kart
Kazanç Türü:
Puan
Yıllık Ücret:
84 TL

Kredi Kartı

kredi kartıHesabını bilen insanlar için kredi kartı çok avantajlı bir fırsat olarak görülebilir. Aylık yapacağınız harcamaları düzenli olarak yaparsanız ve burcunuzu her ay düzenli olarak ödeyecek olursanız, bu unsur gerçekten sizin için kredi kartı avantajlarıyla ön plana çıkacaktır. İnsanlar artık cebinde para taşımak zorunda değil. Gerek alışverişte gerekse de nakit ihtiyacını karşılama konusunda bankaların sağlamış olduğu bu avantajlı kredi kartı seçeneği tüm problemleri çözüyor. Kolayca başvuru gerçekleştirip, herhangi bir bankadan bu konuda yardım alabilirsiniz. Özellikle maaşlı olarak çalışan insanlar ve herhangi bir maddi geliri olan herkesin bu konuda başvurusu bankalar tarafından olumlu şekilde cevap varmaktadır. Bankalar arası kredi kartı verilerine göre ülkemizdeki kredi kartı sayısının 170 milyonun üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Aslında son dönemi yıl bazında değerlendirecek olursak önümüzdeki yıllarda bu sayının artacağını söyleyebiliriz. Bankacılık sektörünün en kullanışlı unsurlarından biri olan bu fırsat kredi kartı çok sayıda insanın banka müşterisi olmasını sağlayan önemli bir unsurdur.

Kredi Kartı Kampanyaları

Başta beyaz eşya olmak üzere pek çok üründe ekstra faiz olmadan taksitli alışveriş imkânı gerçekten çok cazip bir seçenek gibi duruyor. Özellikle alışveriş merkezleri ve her türlü mağaza, bu konuda uygun taksitlerle birlikte size alışveriş imkânı sağlıyor. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise aylık taksitleri aksatmamak ve düzenli olarak yatırmak olacaktır. Dilerseniz bankanızın değişik hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. kredi kartı kullanan insanların özellikle fatura ödeme talimatı ile birlikte, elektrik, su ve doğalgaz gibi enerji kullanımında fatura ödemelerini düzenli olarak bankaya bırakabilirler. Özellikle maaşlı insanlar için ay sonunu beklemeye gerek kalmadan kredi kartı avantajıyla hemen nakit hem de alışveriş fırsatı elde edilebilir. Hastane dâhil pek çok yerde geçerli olan bu kullanım unsuru insanların sıkışık döneminde bir Hızır gibi yetişebilir. Çoğu insan için önemli bir güvence olarak kabul edilen bu unsurun hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini görebiliyoruz.

Öğrenci Kredi Kartı

Pek çok insan kredi kartı borcu öderken hata yapabilir. Özellikle de asgari tutar ödeme yapmak, aynı zamanda kalan kısmın kredilendirilmesine yol açmaktadır. Bu da aylık olarak hatırı sayılır bir faiz ödemenize neden olacaktır. Eğer düzenli olarak her ay borcunuzun tam olarak kapatırsanız, ekstra bir para ödemeden kredi kartı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Pek çok banka değişik özelliklere sahip kredi kartı uygulamaları ile birlikte müşterileri için yepyeni fırsatlar hazırlamaya devam ediyor. Eğer siz de bu konuda araştırma yapacak olursanız kendiniz için en uygun olan seçeneği bulmanız çok zor olmayacaktır. Aslında kredi kartı aidatını da dezavantajlar içinde belirtmek mümkün. Bazı bankalar kredi kartı aidatı almazken bazı bankalarda yıllık kredi kartı aidatının 100 lira üzeri bir rakamı gösterdiğini biliyoruz. Kredi kartı aidat iadesi gibi bir süreç olduğu gibi bu konuda da gerekli bilgilere ulaşmanız mümkündür. Yıllık aidat konusu ihtilaflı bir konu olmakla beraber kredi kartı başvurusu yapmadan önce bu konuda bilgi almanın daha mantıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Kredi Kartı Sorgulama

Gerek nakit avans gerisi de taksitli nakit avans fırsatları, nakit ihtiyacınızı karşılamak için mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle 0-12 ay arası vade seçenekleri ile birlikte, bankanızdan limitinize uygun olarak değişik şekillerde nakit avans hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aylık taksitler düzenli olarak ekstrenize yansıyacağı için yine borcunuzu düzenli olarak ödemek, nakit avans faizinden başka burcunuza yansıyan bir para olmamasını sağlar. Pek çok insan bu gibi durumlarda hesabı karıştırabilmektedir. İşte o zaman daha fazla faiz ödeme gibi bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Nakit avansı çok cazip göstermeye çalışan bankalar insanların telefonuna bu konuda mesaj gönderiyorlar, eğer uzun vadede para ihtiyacınız varsa bunu karşılamak için taksitli nakit avans yerine bireysel ihtiyaç kredisi kullanmanızı öneririz. Özellikle vade farkı daha uzun olacak ve faiz oranları daha makul şartlarda olacaktır.

Anında Kredi Kartı

Konut kredisi, taşıt kredisi gibi cazip kredi imkânları daha düşük faizle ile dikkat çekiyor. Özellikle bu tür krediler uzun vade farkıyla da insanlar için avantajlı bir seçenek olarak görünüyor. Genelde bireysel ihtiyaç kredisi tercih edildiği için 48 ay vade seçeneği ile birlikte değerlendirebileceğiniz uygun faizlerle bu konuda bankalardan yardım alabilirsiniz. Aslında kredi kartı faizleri diğer kredileri nazaran biraz daha yüksektir. Buradaki önemli olan konu ise düzenli olarak borcunu ödemeyen insanların bu faizi ödemesi gerekir. Aylık taksitlerini ve bununla beraber düzenli olarak ekstresini yatıran insanların fazladan bir faiz ödemeyeceğini söyleyebiliriz. Alışveriş faizi yüksek olmakla beraber nakit avans çektiğiniz zaman bu oran daha da yüksek olacaktır.

En Avantajlı Kredi Kartı

Günümüzün alışveriş konusunda en popüler seçeneklerinden biri haline gelen kredi kartı, aynı zamanda bonus ve para puan avantajlarıyla beraber insanlara yardımcı olmaktadır. Nasıl ki herhangi bir ürünü vade farkı olmadan taksitli şekilde alabiliyorsunuz, yaptığınız alışveriş ve harcamalarınız sonucunda uzun vadede kazanacağınız bonus ve para puan avantajları maddi olarak size bir fırsat sağlayacaktır. Her ne kadar avantajları ve dezavantajları göz önüne gelmiş olsa da bu kullanışlı seçenek insanların hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bugün insanların cüzdanında birden çok sayıda olan bu kullanımı unsuru, gerçekten çok sayıda kişinin vazgeçemeyeceği önemli bir nakit desteği ve alışveriş fırsatı olarak dikkat çekmektedir. Mobilya, beyaz eşya ya da ev aletleri gibi pek çok unsuru aylık vade farkı olmaksızın taksitlerle almanız bu kredi kartı sayesinde mümkün olabilmektedir. Son dönemlerde kıyafet ve gıda sektör harcamalarında bile taksitli alışveriş fırsatlarından yararlanmanız mümkün olabilir. Birikmiş puanınızı bu tür alışverişlerin hepsinde kullanabilirsiniz. Özellikle iş yerlerindeki kasalardan bu konuda bilgi alabilirsiniz.