İş Bankası’ndan Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyası

is-bankasi-ev-kredisi

Ev sahibi olmak, kira öder gibi ev almak herkesin hayali ve en güvenilir yatırım seçeneği. Siz de bu kış hayalinizdeki eve sahip olmak için bankaların konut kredisi faiz oranları arasında karşılaştırma ve hesaplama işlemleri yapıyor, sizin için en uygun ev kredisi seçeneğine başvuru yaparak hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız İş Bankası Ev Kredisi kampanyasını incelemenizi öneririz.

Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyası” adıyla ve düşük faizli ev kredisi koşullarıyla hazırlanan kampanyada hem masrafsız ev kredisi hem de düşük faizli ev kredisi seçenekleri mevcut. Gelelim detaylara…

İş Bankası Ev Kredisi Faiz Oranları ve Koşulları

İş Bankası Ev Kredisi seçeneği ile 120 ay vade seçeneğine ve 100 bin TL kredi tutarına kadar ev kredisi başvurusu yapmak mümkün.

Eğer “düşük faizli ev kredisi kullanırım ve binde 5 oranında tahsis ücreti öderim” diyorsanız İş Bankası ev kredisi faiz oranları sizin için yüzde 0,95 seviyesinde geliyor.

Eğer “faiz biraz yüksek olsa da olur, ben tahsis ücreti ödemek istemiyorum” diyenlerdenseniz hem tahsis ücreti ödemeden, hem de hayat sigortası zorunluluğu olmadan yüzde 0,99 faiz oranıyla İş Bankası ev kredisi başvurusu yapmanız mümkün.

İş Bankası Ev Kredisi Hesaplama

Peki bu veriler ışığında İş Bankası ev kredisi hesaplama verileri nasıl oluyor? İşte en popüler ölçütlerle hazırlanan hesaplama verileri:

Binde 5 tahsis ücretli ve hayat sigortalı, yüzde 0,95 faiz oranlı İş Bankası Ev Kredisi seçeneği için:

100 bin TL ev kredisi 60 ay vadede aylık 2 bin 194 TL ev kredisi taksitiyle geliyor ve toplam geri ödeme tutarı ise 131.654 TL olarak hesaplanıyor.

Aynı kredi tutarını 120 ay vadeyle kullandığınızda aylık ödemeleriniz bin 400 TL seviyesine düşerken vade sonunda ödeyeceğiniz tutar 168 bin 28 TL’ye kadar çıkıyor.

Bu kredi tutarı için 500 TL tahsis ücreti, 750 TL ekspertiz ücreti, 269 TL tutarında bir yıllık konut sigortası primi ve 180 TL tutarında ise DASK poliçesi bedeli tahsil ediliyor.

Hayat sigortasız, tahsis ücretsiz ve yüzde 0,99 faiz oranlı İş Bankası ev kredisi seçeneğine gelirsek;

Yine en popüler ev kredisi başvurusu tutarı olan 100 bin TL örneğinden hareketle, 60 ay vadede aylık taksitleriniz 2 bin 218 TL oluyor ve vade sonunda cebinizden toplamda 133 bin 103 TL civarında bir para çıkmış oluyor.

Aynı kredi tutarını masrafsız ve sigortasız seçenekte kullandığınızda aylık taksitleriniz bin 427 TL seviyesine kadar düşüyor fakat vade sonunda cebinizden çıkacak toplam tutar 171 bin 333 TL gibi bir seviyeye çıkmış oluyor.

Diğer ücretler bu kredi seçeneği için de geçerli.

En Uygun Ev Kredisi

İş Bankası’nın, piyasa koşullarına göre son derece uygun faiz ve koşullarla hazırladığı bu seçeneğinin yanı sıra başka bankaları da görmek ve ev kredisi karşılaştırma işlemi yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Enuygunkredi.com ev kredisi hesaplama aracı ile aklınızdaki kredi tutarı ve vadesine göre hesaplamalar yapabilir, bu ölçütlere hangi bankanın hangi koşulları sunduğunu tek bir ekranda alt alta karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Enuygunkredi.com ev kredisi başvurusu yapmak isteyemlerden hiçbir bilgi talep etmeden hangi banka veya bankalara başvuruda bulunmak istiyorsa o bankanın başvuru ekranına güvenli bir şekilde yönlendirilmesini sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir