Vakıfbank’tan Kamu Personeline Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi

vakifbank-kamu-kredisi

İhtiyaç kredisi kampanyaları hazırlayan bankalar, özellikle kendi bankalarından maaş alan maaş müşterileri ve kamu personeli olarak çalışan tüketiciler için daha uygun faizli ve ödeme koşullu kredi kampanyaları hazırlıyorlar. Krediyi geri ödeme süreci için düzenli maaş ödemeleri sayesinde daha iyi garanti veren tüketiciler için hazırlanan bu kampanyalar arasında yeni bir seçenek de kamuya özel Vakıfbank İhtiyaç Kredisi seçeneğiyle geldi.

Sonbahara özel olarak hazırlanan Vakıfbank ihtiyaç kredisi seçenekleri kapsamında karşımıza çıkan Vakıfbank Kamu Kredisi kampanyasında isteyenler için düşük faizli, isteyenler için masrafsız kredi gibi avantajlar var.

Vakıfbank Kamu Kredisi Faizleri ve Koşulları

Gelelim kampanyanın detaylarına…

Vakıfbank kamu kredisi faiz oranları farklı seviyelerle geliyor. 48 aya kadarki vadelerde, standart binde 5 masraflı kredilerde faiz oranı yüzde 1,20 olarak belirlenmiş. 50 bin TL’ye kadarki kredilere uygulanan bu faiz, 50 bin 1 TL ve 70 bin TL kredi arasında yüzde 1,19 oranına düşüyor.

Eğer bu kredilerden birini kullanır ve aynı zamanda bir adet otomatik fatura talimatı verirseniz, yüzde 1,20 oranlı faiz yüzde 1,19’a düşüyor. Yüzde 1,19 ise yüzde 1,18’e kadar çekiliyor.

Masrafsız kredi kullanmak isteyen kamu çalışanları için yüzde 1,27 Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı karşılığında böyle bir seçenek mevcut. Bu seçenek için de otomatik fatura talimatı vererek faizi yüzde 1,25’e kadar çekebiliyorsunuz.

Kampanyadan Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler, Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri faydalanabiliyor.

Çok daha fazla bankanın kredi seçeneklerini tek bir ekranda inceleyerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Enuygunkredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı 7/24 bir tık ötenizde.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir