Sonbahara Özel Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

sonbahar-vakifbank-ihtiyac-kredisi

İhtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında en sık ve en geniş yelpazeli kredi seçeneklerini her dönemde tüketicilerin karşısına çıkaran Vakıfbank, bu sonbahara özel Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile yeniden karşımızda.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi karşılaştırma işlemleri ile kendilerine en uygun kredi seçeneklerini arayan tüketicilere sunulan bu dönemin avantajlı kampanyalarından biri olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi, yeni düzenlemeyle birlikte 36 aydan 48 aya çıkarılan 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi avantajıyla geliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Faizleri ve Koşulları

Peki, sonbahara özel olarak sunulan Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ne gibi koşullarla geliyor? Enuygunkredi.com olarak sizler için derledik:

Kampanyada isteyenlere düşük faizli, isteyenlere masrafsız seçenekler sunuluyor.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi isteyenler için yüzde 1,26 oranında sunulan Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, bu seçenekte binde 5 oranında tahsis ücreti alıyor.

Tercihi masrafsız krediden yana olanlar içinse faiz oranları yüzde 1,31’e çıkıyor.

Vakıfbank, her iki seçenekte de daha düşük faizli kredi isteyenlere en az 1 tane otomatik fatura talimatı vermeleri koşuluyla daha düşük faizler sunuyor. Bu koşulu sağladığınızda düşük faizli kredi seçeneği yüzde 1,24, masrafsız kredi seçeneği ise yüzde 1,29 oranlı faizle geliyor.

Çok daha fazla bankanın en güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını, taksit ve toplam geri ödeme bilgilerini tek bir ekranda görmek, ihtiyaç kredisi karşılaştırma işlemine tabi tutarak sizin için en uygun kredi seçeneğinin resmi başvuru adresine güvenle yönlendirilmek için Enuygunkredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracını 7/24 güvenle, en güncel verilerle ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir